Kniha návštěv

Datum 24.07.2010

Vložil Gabriela Marková

Titulek Štěnátka

Odpovědět

Moc gratuluju ke štěnátkům jsou úžasný,přeji jim hodně zdraví a hodný páníčky.Marková

Datum 28.07.2010

Vložil Broňa

Titulek Re: Štěnátka

Odpovědět

Díky za gratulaci,jsou to malí "úžasňáci".Samozřejmě zvažujeme,kdo zůstane doma a pro ostatní vybíráme jenom hodné a sympatické páníčky.Už máme dvě super paničky pro chlapečka a holčičku.Bude nám smutno,ale to jde s věcí.

Datum 05.07.2010

Vložil Evča

Titulek Pozdrav :)

Odpovědět

Dobrý den, máte moc hezké stránky a krásné pejsky!! Potkala jsem Vás v Brně na výstavě a obdivovala Vaší fenečku Qwer. :) Přeji štěňátkům zdravíčko a hodné páníčky v nových domovech! Přeji mnoho úspěchů ve výstavách a v chovu ... :)

Datum 19.07.2010

Vložil Broňa

Titulek Re: Pozdrav :)

Odpovědět

Děkuji za uznání pro naší Qwer(Verunku).V Brně jsme se umístili na krásném 2.místě.Teď v sobotu jsme byli na NVP v Ml.Boleslavi a opět jsme dostali VÝBORNÁ 2 ve velké konkurenci,takže se pořád držíme v TOP.Bylo to těžké pro pejsky i chovatele vzhledem k příšernému dusnu a vedru.Štěňátka jsou krásná a zdravá,ještě jednou díky za přání.

Datum 22.06.2010

Vložil Broňa Ptáčková

Titulek Pozdrav

Odpovědět

teda musím říct, že máte krásně udělané stránečky, dám sem odkaz na ty naše, začaly jsme je trochu inovovat a tak jsou zatím ve výstavbě a jsou www.pinnotare.ic.cz
doufám, že štěnda krásně rostou a dělají vám jen radost, je to krásná doba, když se začínají pohybovat, člověk se s nima potom docela těžko loučí

Datum 04.07.2010

Vložil Broňa

Titulek Re: Pozdrav

Odpovědět

Díky za uznání, snažíme se.Štěňátkům jsou 4 týdny a dělají pokroky.Je to moc hezké a už teď brečím, že půjdou z domova.Co se dá dělat, ale všechny si nechat nemůžeme.

Datum 08.06.2010

Vložil Gabriela Marková

Titulek Přejeme hodně úspěchů

Odpovědět

Přejeme hodně úspěchů ve Vaší práci a určitě budu Vaše webové stránky navštěvovat.:-) GM

Datum 10.06.2010

Vložil Broňa Veselá

Titulek Re: Přejeme hodně úspěchů

Odpovědět

Děkuji moc za Vaše přání a jsem ráda,že Vás stránky zaujaly.Těším se na další kontakt.Jinak miminka jsou zatím v pořádku,tak snad se bude dařit i dál.

Datum 04.06.2010

Vložil www.ketrys.wbs.cz

Titulek Držíme palečky!!!

Odpovědět

Držíme palečky a určitě budeme jukat na stránky, jak jste to vše zvládli. Hodně štěstí!!! Romana

Datum 05.06.2010

Vložil Broňa

Titulek Re: Držíme palečky!!!

Odpovědět

Moc díky za podporu a přání, udělalo mi to radost, zatím zvládáme.Snažím se psát na stránky,sice trochu se zpožděním ale přece.A to jsme na začátku.Zdravím Broňa