Z nových domovů

Tímto chci poděkovat novým páníčkům našich "dětí" za jejich lásku a přístup k jejich novým mazlíkům. Také chci poděkovat za možnost návštěvy nového prostředí kde budou naši mladí vyrůstat, a také za možnost zveřejnění informací a fotografií z jejich nových domovů a tím i soukromí nových páníčků.

Děkuji Veselá

ARNOLD - Árníček

Árníček opustil teplo rodného pelíšku jako první. Jeho noví páníčci se ho nemohli dočkat. Protože jeho nový domov je nelblíže od jeho rodného, tak mám vždy čerstvé a nejnovější informace. Jen zde mám trochu obavy o jeho novou rodinu, protože se stal vůdčí osobností a ovládá celou novou smečku. S obdivem pozorujeme, jaké výhody si dokáže tak malý pejsek prosadit. Jeho nové rodině posílám velký dík a přeju celé smečce jen radostné zážitky. 

Arnold - Árníček

ABAIGAEL - prostě Abi

Noví páníčci si přijeli pro pejska, protože mají doma kocourka. Při první návštěvě ale Abi projevila tolik lásky, že první volba byla ohrožena. Nevěřícně jsme všichni hleděli jakou přízeň "návštěvě" projevuje. No, řeknete si, štěněčí radost..?  V žádném případě. Při další návštěvě měla Abi ještě větší radost a vypadalo to, jako když byla u nás jen pár dní na hlídání a těď jede konečně domů. Volba byla s konečnou platností změněna, protože to byla láska na první pohled(nebo čich ? :-). Od nových páníčků máme jen pozitivní zprávy. S kocourkem se popasovala po jorkšírsku a z fotek a emailů je vidět že, si všichni  navzájem dělají radost. Přejeme hodně spokojenosti a lásky.

Abaigael - Abi

ANGEL MIKE & ANDREAS - Jeníček a Andrýsek

text text

 

Angel Mike & Andreas - Jeníček a Andrýsek